Pelhřimov na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Pelhřimov
Domů - Portál PelhřimovKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Pelhřimova, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Tipy na výlet > Zábava a rekreace > Ostatní > Psí spřežení

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Psí spřežení

Fotogalerie:
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení
Psí spřežení

Náhled webové stránky:
Náhled stránky: Psí spřežení

Schránka:
Přidej do schránky.

Saňoví psi Alaskan husky mého psího spřežení a já, musher Miloslav Mikolášek, žijeme v klidu prostředí malebné přírody pod Javořicí poblíž Počátek u Pelhřimova, nedaleko lázní svatá Kareřina.

Zaměřujeme se především na zimní závody saňových psů ve sportech psích spřežení - mushing. V mimozávodní době poskytujeme služby pro klienty, zájemce o jízdy se psím spřežením. Jízdou se psy můžete připravit nezapomenutelný zážitek sami sobě nebo ji můžete darovat jako dárek svým blízkým.

Pro Vás, naše klienty, připravíme programy, ve kterých můžete spojit romantiku, dobrodružství a adrenalinové zážitky se sportovním vyžitím dle Vaší chuti a představ. To vše doplníme o video či fota ze závodů se saňovými psy, kterých se účastníme, nebo ze zajímavých akcí spojených se psy. Jízdou se psím spřežením můžete obdarovat své blízké k různým příležitostem či jubileím. Na vhodné formě dárku se s námi jistě domluvíte.

Vzhledem k tomu, že náš kennel (psinec) je mezi chladivými lesy Vysočiny, můžete se se psím spřežením projet během celého roku, a to dle ročního období a klimatických podmínek buď na saních, čtyřkolce nebo bezmotorové káře. Ale účastníme se i akcí jiných firem pořádaných např. pro děti ve školách, na dětských táborech, na teambuildingových akcích a poskytujeme i ubytovací služby. Jestliže si chcete vychutnat opravdový adrenalinový zážitek, zapřáhněte si do kola či koloběžky jednoho či dva z našich saňových psů. Příznivé klimatické a přírodní podmínky Vysočiny umožňují ježdění se psy kromě dnů s extrémně vysokými teplotam. Svým klientům ale v tomto případě můžeme nabídnout náhradní program dle dohody a jejich výběru.

Pokud budete chtít po jízdě se psy ještě prožít sami okamžiky v pěkné přírodě, můžete si jít zaběhat nebo se jen projít. Pobyt v okolí lázní sv. Kateřiny je díky chladivým lesům velice vhodný pro relaxaci. Na své cestě můžete vidět, pokud budete mít štěstí, ze živočichů vzácného čápa černého, daňky, muflony. Z rostlin v létě dřípatku horskou, jirmici modrou, náprstníky, mateřídoušku.

Pokud chcete strávit příjemný víkend na Vysočině, umožníme Vám poznání přírody v oblasti od Javořice po Českou Kanadu při projížďce se saňovými psy. Krajinou se můžete projet i po cestách na čtyřkolce. Vše můžete podniknout s ohledem na Vaše pohodlí a bezpečnost za doprovodu zkušeného mushera.

Chcete-li s našimi psy prožít jen pár hodin a vrátit se po odpoledni plném zážitků s nimi opět do pohodlí Vašeho domova a nebo chcete přespat v penzionu, romantickém srubu či pod stanem, záleží jen na Vás a Vašem výběru. Postaráme se během Vašeho pobytu u nás o Vaše ubytování.

Naším cílem je změnit chod jednotvárného uspěchaného životního stylu člověka na několik hodin či dnů v relaxaci a pohodu se psy spojenou se sportem, trochou dobrodružství a adrenalinu.


Adresa a kontaktní informace:
MILOSLAV MIKOLÁŠEK, MIKO KENNEL, SPOL. S R.O.
VODIČKOVA 670
394 64  POČÁTKY

telefon:+420 777 302 375
telefon:+420 775 302 380

Poznámka:
Adresa tipu na výlet může být pouze orientační.

Adresa na mapě:
GPS: N49°15'31,68"; E15°14'27,60"
Další kategorie, kde se záznam nachází:
Zpráva pro Psí spřežení
Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon (+420XXXYYYZZZ):

Zpráva:

Obrázek s 4-místným kódem (pokud je kód nečitelný, můžete ho nekonečně měnit)

4-místný kód z obrázku hnědou barvou:

A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 3383

Hledej v okolí

přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě
přetažením ikony nastavíte velikost okruhu vyhledávání
Hledej v okruhu do vzdálenosti km Nastav

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Pelhřimov
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena